Ger Lataster - zonder titel

Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageIn een oplage van 30 stuks
Mooie ets van Ger Lataster. De ets is in goede conditie en mag vooraf bekeken worden of na aankoop opgehaald bij galerie Rotor in Gorcum.Het werk kan ook worden opgestuurd via aangetekende post van post.nl

Starttijd:25-01-2023 om 14:34
Eindtijd:07-02-2023 om 21:56
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa