Ger Lataster - zonder titel - Verkocht

Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Ger Lataster - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren

 Fraaie werk van  de Limburgse Amsterdammer Ger Lataster. Gesigneerd  in potlood.

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.

Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2022 om 14:46
Eindtijd:05-12-2022 om 10:11
Zseries
05 dec. / 00:03
€ 40