FA. (4)

Ger Latster houtskool op papier - 1982

Ger Latster houtskool op papier  - 1982 kopen? Bied vanaf 525!
Ger Latster houtskool op papier  - 1982 kopen? Bied vanaf 525!Ger Latster houtskool op papier  - 1982 kopen? Bied vanaf 525!Ger Latster houtskool op papier  - 1982 kopen? Bied vanaf 525!Ger Latster houtskool op papier  - 1982 kopen? Bied vanaf 525!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

785 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeTekening / Aquarel

Een zeer fraai houtskool op papier van Ger Latster uit 1982.

Het werk is tentoongesteld geweest op de expositie 'De hand van Lataster' in Museum Van Bommel Van Dam te Venlo en staat ook afgebeeld in de catalogus.

De afmetingen van het werk zijn 65.5 x 100 cm - ingelijst 125 x 91 cm.

Starttijd:01-10-2017 om 13:34
Eindtijd:15-10-2017 om 13:34
Openingsbod€ 525
ObjectlocatieArkel, Nederland