Peter Bes - ets / aquatint - Hotel du Lac 17/100 - 23437
Wakako Yamamoto - Ontwaken tot jezelf
Jan Poortenaar - Waterpoort, Sneek
Selma Timmerman - houtsnede - Appelbloesem - 23579
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Boertange 1945
Jaartal: 1973
Afmetingen beeld: 45 cm x 75 cm
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 190
Ingelijst: Nee
Materiaal: Litho op stevig papier in zwart/wit met hoogglans accenten
Conditie: In goede staat (zie foto's)
Overig: Onderdeel van de Prent 190 reeks.
Verzendkosten/Ophalen: Verzending in koker. Verzendkosten 10 euro. Gecombineerde verzending mogelijk. Aankopen boven de 200 euro worden aangetekend verzonden.
Starttijd | 25-8-2013 om 22:49 |
Eindtijd | 8-9-2013 om 22:49 |