Geraart Westerink - Ets -

Geraart Westerink - Ets - kopen? Bied vanaf 35!
Geraart Westerink - Ets - kopen? Bied vanaf 35!Geraart Westerink - Ets - kopen? Bied vanaf 35!Geraart Westerink - Ets - kopen? Bied vanaf 35!Geraart Westerink - Ets - kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Geraart Westerink
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Geraart Westerink. Nummer: 6/19. Afmetingen blad: H32.5 x b28.5. Afmetingen voorstelling: H13.5 x b11 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Er zitten wat plakresten op de achterkant van een vorige inlijsting, en een kleine vouw links onderin de hoek.

Geraart Westerink

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
28.5 cm
32.5 cm

Starttijd:25-07-2021 om 10:44
Eindtijd:01-08-2021 om 20:11
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland