FA. (3)

Gerard Altmann - C3572 - Boerderij met koeien aan het water

Gerard Altmann - C3572 - Boerderij met koeien aan het water kopen? Bied vanaf 475!
Gerard Altmann - C3572 - Boerderij met koeien aan het water kopen? Bied vanaf 475!Gerard Altmann - C3572 - Boerderij met koeien aan het water kopen? Bied vanaf 475!Gerard Altmann - C3572 - Boerderij met koeien aan het water kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Gerard Altmann (1877-1940)
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60.5 cm (h x b)
Lijst45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3572, Gerard Altmann, boerderij met koeien aan het water, olie op doek, r.o. gesigneerd, doekmaat 40 x 60,5 cm, lijstmaat 45 x 65 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat vergeelde vernis, oppervlaktevuil, craquelures, doek bobbelt iets. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, lichte hoekschade.

Starttijd:19-06-2020 om 12:48
Eindtijd:23-06-2020 om 19:34
Openingsbod€ 475
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier