Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd

Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Solexico
FA. (5)

Lid sinds 2020
63 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Gerard Bellaart (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagedivers

Maar liefst 8 schitterende etsen.
Allen verschillende afmetingen.

Afbeelidingen zijn goed.
Papier-randen hier en daar wat slordig / verkleurd.

Gerard Bellaart (1946)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Solexico
FA. (5)

Lid sinds 2020
63 verkochte items
30 cm
30 cm
Starttijd:10-06-2022 om 10:01
Eindtijd:23-06-2022 om 20:56
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieSpaarndam gem. haarlem, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België