Gerard Bijnens - Blauw

Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!Gerard Bijnens - Blauw kopen? Bied vanaf 40!
  • Gerard Bijnens (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH.C.
Conditie: uitstekend. Nieuwstaat.
Editie: H.C. 1/10.
Afmetingen: Vel: 40 x 30 cm. Afbeelding: 30 x 20 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Gerard Bijnens (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
30 cm
40 cm
Starttijd:19-08-2022 om 22:17
Eindtijd:25-08-2022 om 22:54
Openingsbod € 40
ObjectlocatieNuenen, Nederland