Gerard Bijnens, zeefdruk op papier - Verkocht

Gerard Bijnens, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Gerard Bijnens (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen: Beeld: 29 cm x 20 cm Blad40 cm x 33 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 2/10
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat,

Gerard Bijnens (1944)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:26-03-2015 om 16:36
Eindtijd:02-04-2015 om 17:36
Biedingen (6)
Withaar
02 apr. / 17:17
€ 11
mippie
02 apr. / 10:29
€ 9
16200
01 apr. / 01:26
€ 7
Withaar
31 mrt. / 14:45
€ 5
jipejanneke14
31 mrt. / 14:45
€ 3
Withaar
28 mrt. / 13:35
€ 1