Gerard Bijnens, zeefdruk op papier

Gerard Bijnens, zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Gerard Bijnens (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen: Blad: 40 cm x 33 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 5/10
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:26-10-2015 om 20:55
Eindtijd:09-11-2015 om 20:55

Biedingen (4):

Wdeback
1 nov. / 18:34
€ 9
kleurrijkekunstfriesland
1 nov. / 10:53
€ 7
Wdeback
1 nov. / 10:53
€ 5
Wdeback
30 okt. / 21:31
€ 1