Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!

Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!Gerard de Boer 1874-1935 "stilleven Pioenrozen" Larense School 1910 kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerard de Boer (1874-1935)

Schilder : Boer de, Gerard Johannes Josephus 1874-1935
Titel/Voorstelling : "Pioenrozen"
Datering : ca. 1910
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 36 x 25 cm (doek) en 51 x 40 (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Objectlocatie Nederland
Starttijd22-12-2014 om 17:39
Eindtijd3-1-2015 om 17:49
Biedingen (26)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken