Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Gerard Ettema
titel: Spierwit
formaat: 73x58 cm, incl lijst
techniek: gemengde techniek
Het werk is in goede staat. Het werk is gesigneerd.
Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland |
Objectlocatie | 's-Hertogenbosch, Nederland |
Starttijd | 22-5-2017 om 13:41 |
Eindtijd | 22-5-2017 om 16:22 |