Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Kunstenaar: Gerard Ettema
titel: Bloemen in vaas
formaat: 82x62 cm incl. lijst
techniek: olieverf
Het werk is in goede staat. Het werk is gesigneerd.
Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'
Starttijd | 30-11-2016 om 14:12 |
Eindtijd | 7-12-2016 om 14:32 |