Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi - Verkocht

Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!
Kunstboeken

Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!Gérard Grassère - Duister, Frans - Gérard Grassere 1982 - 25/100 Gesigneerd + 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!
  • Gérard Grassère (1915-1993)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1982
Techniek Gesigneerd boek
Afmetingen 26.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige verzameling van beperkte oplagen Catalogi -  Gérard Grassère zoals hieronder beschreven:

1. Duister, Frans - Gérard Grassere

Van Spijk Venlo 1982, In linnen gebonden met stofomslag, 26 x 26 cm. 142 pp. afbeeldingen in kleur en zwart/wit. Beperkte gesigneerde oplage 25/100.

2. Gerard Grassere, 1915-1993
(26.5x25cm)Linnen gebonden met stofomslag 140 pp

Beperkte oplage 1.000 stuks

3.ENZINCK, WILLEM - GERARD GRASSERE
Een monografie met twee en veertig afbeeldingen.
(19x18.5cm) Verbeke Loys, 1968. 1e druk 127 pp
Beperkte oplage 500 stuks.

4. Gérard Grassère -Utrecht : Centraal Museum, 15-08 t/m 28-09 ,1986
(21x21cm) 21 pagina's. Tentoonstellingscatalogus, gekochte exemplaren aangekruist.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 50,55