Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen'

Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen' kopen? Bied vanaf 565!
Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen' kopen? Bied vanaf 565!Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen' kopen? Bied vanaf 565!Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen' kopen? Bied vanaf 565!Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen' kopen? Bied vanaf 565!
  • Gérard Grassère (1915-1993)
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen88 cm x 78.5 cm (h x b)
Lijst112 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op Doek van Gérard Joseph Grassère met de titel: 'moeder met kinderwagen'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Titel: moeder met kinderwagen
Periode: 1945 t/m 1999
Techniek: Olieverf op Doek
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 88 x 78,5 cm
Afmeting lijst (HxB): 112 x 102 cm
Conditie werk: Goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001318

Het werk is in goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.

Gérard Grassère (1915-1993)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Maison_d_art
FA. (10)

Lid sinds 2019
268 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
102 cm
112 cm
78.5 cm
88 cm
Sluit binnenkort 16u 50m 03s
Openingsbod€ 565
ObjectlocatieHamont Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-01-2023 om 14:16
Eindtijd:29-01-2023 om 19:25