Gérard Grassère - Rood in beweging

Gérard Grassère - Rood in beweging kopen? Bied vanaf 490!
Gérard Grassère - Rood in beweging kopen? Bied vanaf 490!Gérard Grassère - Rood in beweging kopen? Bied vanaf 490!
  • Gérard Grassère (1915-1993)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
Lijst58 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel. Rood in beweging
Tekst achterzijde atelier Bouwstraat45 c.
Utrecht

Gérard Grassère (1915-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  iledere
FA. (15 )

461 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
58 cm
58 cm
55 cm
55 cm
Starttijd:29-10-2022 om 15:12
Eindtijd:08-11-2022 om 22:54
Openingsbod € 490
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie