Gerard Hurkmans - 837, Poldergezicht langs dijkweggetje

Gerard Hurkmans - 837, Poldergezicht langs dijkweggetje kopen? Bied vanaf 275!
Gerard Hurkmans - 837, Poldergezicht langs dijkweggetje kopen? Bied vanaf 275!Gerard Hurkmans - 837, Poldergezicht langs dijkweggetje kopen? Bied vanaf 275!Gerard Hurkmans - 837, Poldergezicht langs dijkweggetje kopen? Bied vanaf 275!
  • Gerard Hurkmans (1911-1984)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
Lijst67 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
837, Hurkmans, Poldergezicht langs dijkweggetje, olie op paneel, rechtsonder gesigneerd, beeldmaat 55 x 75 cm, lijstmaat 67 x 87 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Paneel bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Gerard Hurkmans (1911-1984)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
87 cm
67 cm
75 cm
55 cm
Starttijd:15-07-2022 om 16:31
Eindtijd:24-07-2022 om 21:35
Openingsbod € 275
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier