Gerard Koek - Zonder titel - Verkocht

Gerard Koek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Gerard Koek (1954)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk op hand geschept papier

Gerard Koek (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
165 verkochte items
67 cm
97 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 13:20
Eindtijd:15-03-2020 om 12:40
Loderunnerr
14 mrt. / 21:44
€ 15