Gerard Koek - Zonder titel

Gerard Koek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Gerard Koek (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk op hand geschept papier

Gerard Koek (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
67 cm
97 cm
Sluit over 4d 1u 19m 03s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieLathum, Nederland
Starttijd:26-09-2022 om 10:27
Eindtijd:02-10-2022 om 16:45