Gerard Lutz - Engelsch Landschap, ets (mooi ingelijst) - Verkocht

Gerard Lutz - Engelsch Landschap, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Gerard Lutz - Engelsch Landschap, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!Gerard Lutz - Engelsch Landschap, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2884 verkochte items
Alle items van deze verkoper (260)
  • Gerard Lutz (1914-1983)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Gerard Lutz uit 1966 getiteld “Engelsch Landschap”.  In strakke Barth lijst, achter glas en passepartout. Handgesigneerd, genummerd en gedateerd.  Dit is nummer 42 uit een oplage van 75 stuks.

Afmetingen: 66cm x 56cm (incl. lijst), 42cm x 30cm (binnen passepartout)

Werk inclusief glas moet gezien kwetsbaarheid worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.  Werk zonder glas kan verzonden worden (kosten koper, 15 euro binnen Nederland).

Gerard Lutz (Rotterdam 1914 – Den Haag 1983) krijgt les aan de Koninklijke Academie in Den Haag van o.a. Dirk Harting en Aart van Dobbenburgh. In 1953 wordt hij docent aan de Vrije Academie te Den Haag. Gerard is een Meester met de etsnaald. Zijn werk is niet groot van formaat, maar het getuigt van een ongekend vakmanschap. De werken zijn zo fragiel en de lijn zo perfect. Zijn onderwerpen zet hij perfect neer. Het brengt de etskunst op een hoger plan. Met zijn liefde voor de grafiek wist ook velen van zijn studenten aan de Vrije Academie te inspireren. Hij stelde zijn werk met regelmaat tentoon en is opgenomen in de collectie van het Haags Gemeentemuseum.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-04-2014 om 21:58
Eindtijd:04-05-2014 om 21:58
2407
04 mei / 08:23
€ 40