Gerard Princée (1908-1999), houtskool op papier, z.t. - Verkocht

Gerard Princée (1908-1999), houtskool op papier, z.t. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Gerard Princée (1908-1999), houtskool op papier, z.t. kopen? Bied vanaf 75!Gerard Princée (1908-1999), houtskool op papier, z.t. kopen? Bied vanaf 75!Gerard Princée (1908-1999), houtskool op papier, z.t. kopen? Bied vanaf 75!Gerard Princée (1908-1999), houtskool op papier, z.t. kopen? Bied vanaf 75!Gerard Princée (1908-1999), houtskool op papier, z.t. kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  PVH
FA. (1)

41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Gerard Princee (1908-1999)
TypeTekening / Aquarel

Afmeting beeld: 46 X 50 cm
Originele eiken lijst: 60 x 65 cm
Conditie: Goed, zie foto's. Passepartout licht vergeeld.
Rechtsonder gesigneerd.

Princée werd in 1908 in Helmond geboren. Na zijn tekenlessen aan de avondschool volgt hij in de vooroorlogse jaren zijn opleidingen in Parijs aan de Académie Grande Chaumière en Académie Julian onder de leermeester compositieleer Jean Souverbie. Na de oorlog, vestigt hij zich in 1947 voor een aantal jaar als kunstenaar in Amsterdam. In 1957 trouwt hij en start zijn bijna twintig jaar durende docentschap compositieleer aan de Akademie voor Beeldende Vorming in Tilburg.

Het Helmonds Museum wijdde een tentoonstelling aan zijn 100e geboortedag in 2008. Onlangs was zijn werk weer te zien in de Cacaofabriek te Helmond.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:08-05-2017 om 19:34
Eindtijd:14-05-2017 om 20:34
March
14 mei / 20:28
€ 75