Gerard Sluyter ets jongen op een paard - Verkocht

Gerard Sluyter ets jongen op een paard kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Gerard Sluyter ets jongen op een paard kopen? Bied vanaf 30!Gerard Sluyter ets jongen op een paard kopen? Bied vanaf 30!Gerard Sluyter ets jongen op een paard kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  RS1
FA. (3)

104 verkochte items
  • Ger Sluijter (1901-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Gerard Sluyter uit 1966. Monogram rechtsonder in de plaat. Beeldmaat 10 cm x 7 cm. Bladmaat 17 cm x 13 cm. Losbladig in een oud lijstje. Met potlood gesigneerd en gedateerd. Etsen van Ger Sluyter komen we niet zo vaak tegen.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:10-10-2017 om 22:03
Eindtijd:15-10-2017 om 22:03
Sjaak
15 okt. / 13:35
€ 30