Gerard 't Hart - Colourful Composition

Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!
Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 37!
  • Gerard 't Hart (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend.
Oplage: 2/50.
Hand gesigneerd in potlood.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Gerard 't Hart (1933)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
70 cm
100 cm
Starttijd:14-08-2022 om 20:31
Eindtijd:21-08-2022 om 22:25
Openingsbod € 37
ObjectlocatieNuenen, Nederland