Gerard 't Hart - Duende - Verkocht

Gerard 't Hart - Duende kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Gerard 't Hart - Duende kopen? Bied vanaf 15!Gerard 't Hart - Duende kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Gerard 't Hart (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Mooi werk van Gerhard`t Hart

Mooi werk van Gerhard`t Hart

Gerard 't Hart (1933)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
28 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:09-12-2018 om 17:57
Eindtijd:16-12-2018 om 15:27
kkerckhaert
15 dec. / 20:41
€ 15