Gerard 't Hart, zeefdruk met lijst,

Gerard 't Hart, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Gerard 't Hart, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!Gerard 't Hart, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!Gerard 't Hart, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!Gerard 't Hart, zeefdruk met lijst,  kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Gerard 't Hart (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Geel Landschap “
Jaartal: 2006
Afmetingen beeld: h. 49 cm x b. 43 cm (Lijst: 74 cm x 67 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood linksonder
Oplage: 24 / 30
Ingelijst: Ja, In mooie aluminium lijst met 1 licht krasje 9 zie foto
Conditie: goed
Verzendkosten/Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Gezien het werk is ingelijst achter glas is opsturen niet aan te bevelen. Bezorging door koerier voor kosten koper is wel mogelijk.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:04-11-2014 om 00:02
Eindtijd:09-11-2014 om 00:02

Biedingen (2):

13937
8 nov. / 23:36
€ 35
gerjanziengs
4 nov. / 17:36
€ 30