Gerard 't Hart, zeefdruk op handgeschept papier - Verkocht

Gerard 't Hart, zeefdruk op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 26!

Verkoopprijs: € 26,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Gerard 't Hart (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen:Beeld: 67 cm x 57 cm Blad: 90 cm x 70 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: AP 16/18
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:24-06-2015 om 13:24
Eindtijd:01-07-2015 om 13:24
Hans1951
28 jun. / 20:41
€ 26