Gerard 't Hart, zeefdruk op papier, Titel:Himalaya

Gerard 't Hart, zeefdruk op papier, Titel:Himalaya kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Gerard 't Hart, zeefdruk op papier, Titel:Himalaya kopen? Bied vanaf 30!Gerard 't Hart, zeefdruk op papier, Titel:Himalaya kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Gerard 't Hart (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Himalaya
Afmetingen Beeld: 62 cm x 43 cm Blad: 70 cm x 50 cm
Oplage: 1/1
Ingelijst: Nee

Materiaal: zeefdruk op papier

Ook kunnen wij de inlijsting voor u verzorgen

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:09-10-2015 om 22:37
Eindtijd:20-10-2015 om 22:37

Biedingen (1):

20267
15 okt. / 17:52
€ 30