Gerard 't Hart: Zeefdruk, Zonder titel - ingelijst - Verkocht

Gerard 't Hart: Zeefdruk, Zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Gerard 't Hart: Zeefdruk, Zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gerard 't Hart: Zeefdruk, Zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!Gerard 't Hart: Zeefdruk, Zonder titel - ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29841 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
  • Gerard 't Hart (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 63 cm x 73 cm
Oplage: A.P.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: Er zit een vouw middenboven in het blad en een kleine beschadiging aan de rechterzijde.

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken en lijsten zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Speciale voorwaarden:

Passe-partout/Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Afhandeling:

Bezorgkosten:
40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen). België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Verzenden zonder lijst:

Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of 20,00 euro binnen de EU.

Meerdere aankopen bij de veilingmeester of veilingmeester_collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen.

(Bij verzenden alleen indien de werken ook in 1 pakket gecombineerd kunnen worden)

Garantie:

Bezichtigen:

QQVB.

Gerard 't Hart (1933)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (248)

29841 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:13-07-2015 om 12:07
Eindtijd:26-07-2015 om 12:07