Gerard Titus-Carmel - AVL 159 - Verkocht

Gerard Titus-Carmel - AVL 159 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Gerard Titus-Carmel - AVL 159 kopen? Bied vanaf 1!Gerard Titus-Carmel - AVL 159 kopen? Bied vanaf 1!Gerard Titus-Carmel - AVL 159 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  MCMLXXIX

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Gerard Titus-Carmel (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gerard Titus-Carmel - AVL 159

Lithografie - Gesigneerd - 43/150 - Zonder lijst - 1981

Techniek:Lithografie

Signatuur:Gesigneerd

Staat:Zo goed als nieuw

Periode:1980-1989

Titel van kunstwerk:AVL 159

Kunstenaar:Gerard Titus-Carmel

Jaar:1981

Totale afmetingen (L/B/H in cm):78,00x50,00

Editie:43/150

Verkocht met lijst:Zonder lijst

Made for the poster on occasion of the exhibition at the Maeght gallery titled "Constructions freles, ephemeres & regulieres" Maeght Galleries, Paris

Gerard Titus-Carmel (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  MCMLXXIX

Lid sinds 2018
1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-05-2018 om 20:11
Eindtijd:28-05-2018 om 20:11
Biedingen (8)
hugues
28 mei / 14:28
€ 35
KONSTHUYS
28 mei / 14:28
€ 30
hugues
28 mei / 14:28
€ 25
KONSTHUYS
28 mei / 14:09
€ 5
Zaansgroen
28 mei / 14:09
€ 4
KONSTHUYS
28 mei / 14:09
€ 3
Zaansgroen
28 mei / 14:09
€ 2
KONSTHUYS
24 mei / 13:25
€ 1