Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier

Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!Gerard van Eck - afbeelding man op rijstpapier kopen? Bied vanaf 55!
  • Gerard van Eck (1901-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 14 cm (h x b)
Lijst31.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie houtsnede van oude mannenkop op zeer dun papier (rijstpapier?)
Monogram linksonder in houtsnede:  mee gedrukt VE
In passe-partout : potlood gesigneerd rechtsonder
Afmeting: 14 x 16 cm.
Ingelijst door  Rosmalen, kunsthandel Fa Borzo s'Bosch.
Jaar: eerste helft 20e eeuw
Conditie: houtsnede mooie staat, achterzijde los (zie foto's)

Kunstenaar: Gerard van Eck is geboren te Till Maryland (Duitsland) en  in 1901 en overleden in 1974.

Houtsnede prima staat. Lijst wat gedateerd, passe-partout en achterzijde mindere staat.
Houtsnede kan ook indien gewenst zonder lijst geleverd worden.

Gerard van Eck (1901-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1 )

99 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
25.5 cm
31.5 cm
14 cm
16 cm
Starttijd:14-10-2022 om 10:39
Eindtijd:28-10-2022 om 19:37
Openingsbod € 55
ObjectlocatieDoorn,  Nederland