Gerard van Kerkhof. Ets. Zonder titel. - Verkocht

Gerard van Kerkhof. Ets. Zonder titel. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Geplaatst door  Kunstkamer_Akkolades
FA. (1)

61 verkochte items
  • Gerard van Kerkhof (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Gerard van Kerkhof.

Techniek: ets.

Titel: zonder titel.

Afmeting: 44x55,5 cm.

Oplage: 15/40

Gesigneerd: r.o. met potlood.

Jaar: 1974.

Staat: redelijk, klein vlekje l.o..

Garantie op authenticiteit.

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:11-06-2015 om 06:04
Eindtijd:21-06-2015 om 10:04
Biedingen (2)
Eleo
20 jun. / 14:26
€ 3
mappart
11 jun. / 10:51
€ 1