Gerard van Loon: Gouache, Vrouwenportret - Verkocht

Gerard van Loon: Gouache, Vrouwenportret kopen? Bied vanaf 50!
Gerard van Loon: Gouache, Vrouwenportret kopen? Bied vanaf 50!Gerard van Loon: Gouache, Vrouwenportret kopen? Bied vanaf 50!Gerard van Loon: Gouache, Vrouwenportret kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerard van Loon (1931)

Titel: Vrouwenportret

Gesigneerd: middenonder

Afmetingen werk: 54/72 cm

Afmetingen geheel: 80/100 cm

Ingelijst: ja met passe-partout en achter glas

Materiaal: Gouache op papier

Conditie: Werk en lijst zijn in goede staat.

Gerard van Loon (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Martha
FA. (6)

206 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:02-04-2017 om 17:50
Eindtijd:16-04-2017 om 20:50
Ps18
16 apr. / 17:25
€ 50