Gerard van Rooy, ets en aquatint: Vloedlijn - Verkocht

Gerard van Rooy, ets en aquatint: Vloedlijn kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Gerard van Rooy, ets en aquatint: Vloedlijn kopen? Bied vanaf 35!Gerard van Rooy, ets en aquatint: Vloedlijn kopen? Bied vanaf 35!Gerard van Rooy, ets en aquatint: Vloedlijn kopen? Bied vanaf 35!Gerard van Rooy, ets en aquatint: Vloedlijn kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (4)

262 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Gerard van Rooy (1938-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Een van de laatste etsen, gemaakt in 2005. Beeldformaat 126 x 257 mm., gedrukt door de etser op Hahnemühle. 1e staat, 220 ex., met potlood gesigneerd (zie foto's). Papierformaat 260 x 330 mm.

In uitstekende staat, nooit ingelijst geweest.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:12-04-2017 om 19:23
Eindtijd:23-04-2017 om 19:23
lionaird
23 apr. / 18:49
€ 35