Gerard van Rooy ets uit 1972 voor de Luis - Verkocht

Gerard van Rooy ets uit 1972  voor de Luis kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 225,00

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Gerard van Rooy (1938-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gerard van Rooy, ets uit 1972.

titel: Leo.

oplage III/XXV voor de Luis.

beeldfomaat 24.7 x 24.7 cm.

bladfomaat 35.3 x 35.3 cm.

de ets is niet ingelijst.

kosten verzending in NL € 8.25

Gerard van Rooy (1938-2006)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  iledere
FA. (14)

458 verkochte items
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:19-02-2014 om 16:54
Eindtijd:26-02-2014 om 16:59
Biedingen (17)
Lex_van_Tilborg
26 feb. / 16:52
€ 225
Maya
26 feb. / 16:52
€ 205
Lex_van_Tilborg
26 feb. / 16:48
€ 195
Maya
26 feb. / 16:48
€ 185
Lex_van_Tilborg
26 feb. / 16:48
€ 175
Maya
26 feb. / 16:47
€ 165
Lex_van_Tilborg
26 feb. / 16:47
€ 155
Maya
26 feb. / 16:47
€ 145
paapje
26 feb. / 16:47
€ 135
Lex_van_Tilborg
26 feb. / 16:47
€ 130
paapje
26 feb. / 16:13
€ 115
Lex_van_Tilborg
26 feb. / 16:13
€ 110
Lex_van_Tilborg
26 feb. / 15:36
€ 90
paapje
26 feb. / 15:31
€ 80
Lex_van_Tilborg
25 feb. / 19:19
€ 70
paapje
25 feb. / 19:16
€ 60
Lex_van_Tilborg
23 feb. / 01:13
€ 50