Gerard van Rooy, ets uit 1978

Gerard van Rooy, ets uit 1978 kopen? Bied vanaf 50!

Gerard van Rooy, ets uit 1978

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Gerard van Rooy (1938-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Gerard van Rooy, ets uit 1978

titel: Fazantveer.

oplage 23/110

beeldformaat 28 x 18.6 cm.

bladformaat 56.2 x 39.4 cm.

kosten verzending in NL € 8.25

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:05-08-2014 om 13:01
Eindtijd:12-08-2014 om 13:01

Biedingen (1):

karelvandijk
5 aug. / 19:07
€ 50