Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Fraai olieverf op paneel door de paardenschilder bij uitstek, Gerard Westermann.
Voorstelling van een stal met paarden, boer en boerin en pluimvee.
Gelijst, beeldmaat 20x15, lijstmaat 32x27
Gesigneerd l.b. 'G.Westermann'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 12 euro (aangetekend)
Starttijd | 10-8-2014 om 19:40 |
Eindtijd | 17-8-2014 om 19:40 |