Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst

Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Gerard Wiegman - Achterdijk Overschie - Tekening / Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Gerard Wiegman (1875-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst20 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 665 D1
Gerard Wiegman
Achterdijk Overschie
Tekening / Aquarel
13 x 18,5 cm
20 x 26 cm

Gerard Wiegman (1875-1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
26 cm
20 cm
18.5 cm
13 cm
Starttijd:09-08-2022 om 19:55
Eindtijd:21-08-2022 om 20:09
Openingsbod € 75
ObjectlocatieAmsterdam of Breda,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland