Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen

Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen kopen? Bied vanaf 899!
Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen kopen? Bied vanaf 899!Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen kopen? Bied vanaf 899!Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen kopen? Bied vanaf 899!Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen kopen? Bied vanaf 899!Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen kopen? Bied vanaf 899!Gerbrand Bierenga - olieverf op doek: Heteluchtballonnen rondom Villa Katharos, Scheveningen kopen? Bied vanaf 899!
  • Gerbrand Bierenga (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1992
Stijl Modern
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 104 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Olieverf op doek van Gerbrand Bierenga uit 1992. Afmetingen doek: H100 x b 80 cm Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd. De authenticiteit van de aangeboden werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een kleine kunst koerier(Swift).

Gerbrand Bierenga (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
6458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (731)
84 cm
104 cm
80 cm
100 cm