Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef

Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!
Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!Gerbrand Frederik van Schagen - Boerderij in Kortenhoef kopen? Bied vanaf 125!
  • Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24.7 x 30.2 cm (h x b)
Incl. lijst 35.3 x 41.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Helder schilderij van GF van Schagen, in Heijdenrijk lijst.
Hij was bij uitstek een schilder die stad en land  in Nederland afging voor zijn onderwerpen.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25