Gerbrand Volger - De adelaar en de duif - Zeefdruk -1990 - 17/60

Gerbrand Volger - De adelaar en de duif - Zeefdruk -1990 - 17/60 kopen? Bied vanaf 25!
Gerbrand Volger - De adelaar en de duif - Zeefdruk -1990 - 17/60 kopen? Bied vanaf 25!Gerbrand Volger - De adelaar en de duif - Zeefdruk -1990 - 17/60 kopen? Bied vanaf 25!Gerbrand Volger - De adelaar en de duif - Zeefdruk -1990 - 17/60 kopen? Bied vanaf 25!Gerbrand Volger - De adelaar en de duif - Zeefdruk -1990 - 17/60 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  EvertBar

1 verkochte items
  • Gerbrand Volger (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde zeefdruk van Gerbrand Volger met de titel 'De adelaar en de duif'.

Nummer 17 van de 60. Jaartal: 1990

Papierformaat: 76 x 55 cm. Beeldformaat: 71 x 46 cm

 De zeefdruk bevindt zich in een goede conditie en is niet ingelijst

Gerbrand Volger (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  EvertBar

1 verkochte items
Starttijd:09-08-2017 om 15:07
Eindtijd:16-08-2017 om 15:07
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland