Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 - Verkocht

Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!
Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!Gerda Boonk - Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980 - Blauw 3 kopen? Bied vanaf 1!
  • Gerda Boonk (1952)
TypeTekening / Aquarel

Gerda Boonk (1952)

Pastel/grafiet (50 x 65 cm) 1980

Ingelijst achter glas, buitenmaat lijst 51,5 x 66,5 cm

Titel: Blauw 3

Gesigneerd, gedateerd en getiteld rechtsonder

Herkomst: Dienst verspreide Kunstvoorwerpen ’s-Gravenhage

Collectie: Arnhem

Veel weerspiegeling van licht door het glas op de foto's.

Het werk wordt goed verpakt met meerdere lagen karton en bubbeltjesfolie.

Gerda Boonk (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  DRK
FA. (2)

76 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:12-11-2017 om 21:08
Eindtijd:26-11-2017 om 21:08
Biedingen (3)
Marcello020
26 nov. / 20:49
€ 5
BenTan
26 nov. / 20:49
€ 3
BenTan
26 nov. / 19:07
€ 1