Various Artists Books - African Faces
Stefaan Tessely - 'tBoomgaardje
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Gerdi Bouws uit 1983. Nummer: 1/15 . De ets is met potlood rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen ets: h27,5 x b39 cm. Conditie: in redelijke staat.Omdat de ets eerder is ingelijst is er een verkleurde rand om de ets. Rechtsboven heeft in het witte vlak een sticker gezeten. In de ets zit een kleine oneffenheid. Zie foto's.
Starttijd | 1-3-2016 om 14:00 |
Eindtijd | 7-3-2016 om 17:00 |