Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk. Ingelijst : Ja, met zilverkleurige lijst. Titel : Nee. Gesigneerd : Ja, r.o.met potlood. Genummerd : Ja, 3/20 en l.o. het cijfer V. Maten : Blad 71 x 61 cm en beeld 51 x 42 cm.
Prijs is excl.verzendkosten.
Starttijd | 12-5-2015 om 17:44 |
Eindtijd | 19-5-2015 om 17:44 |