Gerdien Duijsens-Kroeze , acryl, Als de wijn is in de man. - Verkocht

Gerdien Duijsens-Kroeze , acryl, Als de wijn is in de man.  kopen? Bied vanaf 1250!

Verkoopprijs: € 1.250,00

Gerdien Duijsens-Kroeze , acryl, Als de wijn is in de man.  kopen? Bied vanaf 1250!Gerdien Duijsens-Kroeze , acryl, Als de wijn is in de man.  kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  ART_PRINCE

41 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)

Gerdien Duijsens-Kroeze 1951,

Uniek prachtig kleurrijk werk in haar herkenbare stijl met ( de enige echte ) figuren.

Titel van het werk:  " Als de drank is in de man "

formaat  160 x 100 cm.

Acrylverf op linnen doek met kwaliteits raamwerk van aluminium.

Gesigneerd.

Echtheid gegarandeerd.

Graag ophalen, anders in overleg.

Dit item is verkocht voor 1.250,00
Starttijd:24-06-2013 om 16:11
Eindtijd:30-06-2013 om 16:11
noemezedakunst
30 jun. / 13:30
€ 1250