FA. (5)

Gerrie van den Berg. Acryl op doek -Portret- Gesigneerd 1977.

Gerrie van den Berg. Acryl op doek -Portret- Gesigneerd 1977. kopen? Bied vanaf 59!
Gerrie van den Berg. Acryl op doek -Portret- Gesigneerd 1977. kopen? Bied vanaf 59!Gerrie van den Berg. Acryl op doek -Portret- Gesigneerd 1977. kopen? Bied vanaf 59!Gerrie van den Berg. Acryl op doek -Portret- Gesigneerd 1977. kopen? Bied vanaf 59!Gerrie van den Berg. Acryl op doek -Portret- Gesigneerd 1977. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  JCZ

7 verkochte items
  • Gerrie van den Berg (1952)

Gerrie van den Berg.

Een bijna mysterieus werk van deze in 1952 in Bandung ( Java ) geboren kunstenaar.

Titel: Zonder titel.  -Portret-

Techniek: Acrylverf op doek, gespannen op een houten raam.

Jaar: 1977.

Afmetingen: 60 x 50 cm.

Signatuur: Linksonder in verf.

Ingelijst: Nee. Kan ook zo aan de muur.

Herkomst: BKR Den Haag.

Conditie: In goede staat.

Verzending: Aangetekend, verzekerd en met Track&Trace door Post.nl  € 12,50  binnen Nederland.

Het werk kan NIET naar België verzonden worden!!

Starttijd:29-12-2016 om 22:01
Eindtijd:12-01-2017 om 22:01
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieLeiden, Nederland