950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | IX |
Karakteristiek werk van Gerrit Lakmaaker. Gemengde techniek (acrylverf, potlood) op zeefdruk op zeer dik Fabriano papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd (III/IX = 3/9) een A.P. (Artist’ Proof) exemplaar. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 76cm
x 56cm (blad), 41cm x 33cm (beeld)
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in
Amstelveen). Door de dikte van het papier kan het blad niet
opgerold worden en dus niet in een koker.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 20-10-2022 om 6:57 |
Eindtijd | 31-10-2022 om 20:39 |