Gerrit N. Woudt - Joods meisje

Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!Gerrit N. Woudt - Joods meisje kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerrit N. Woudt (1911-1983)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1961
TechniekHoutskool
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst62 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit is een prachtig portret van een van de modellen die Gerrit Woudt geportretteerd heeft.
Waarschijnlijk een zeer mooie dame uit zijn kennissen kring.
Mij niet bekend, maar maakt veel indruk en emoties los.
Misschien herkent iemand deze jongedame.
Geportretteerd in 1961.
Waarschijnlijk in de Zaanstreek.
Het glas kan vervangen worden en de lijst wordt meegezonden.

Starttijd27-3-2024 om 16:53
Eindtijd5-4-2024 om 22:59
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEgmond-Binnen,  Nederland