Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst - Verkocht

Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 190,00

Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst kopen? Bied vanaf 190!Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst kopen? Bied vanaf 190!Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst kopen? Bied vanaf 190!Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst kopen? Bied vanaf 190!Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst kopen? Bied vanaf 190!Gerrit Neven, ingelijste aquarel 1986 Barth-lijst kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Gerrit Neven (1939)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van meester-aquarellist Gerrit Neven uit 1986, r.o gesigneerd en gedateerd '86. Mooi ingelijst in een Barth-lijst, afm. 37x47 cm, beeld 27,5x20,5 cm. Het geheel verkeert in perfecte staat.

Verzending 8 euro, aangetekend 9,65

Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:25-02-2018 om 19:50
Eindtijd:10-03-2018 om 19:50
Jama
09 mrt. / 19:56
€ 190