Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Christo - The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1953 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Herkomst: BKR Den Haag (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen:
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk362346)
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
De verf bladdert af in de linker onderhoek; het doek is erg stug en diep ingedeukt onder het spieraam in de rechter bovenhoek . | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 7-8-2018 om 14:20 |
Eindtijd | 21-8-2018 om 19:10 |