Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Varia |
Jaartal | 1983 |
Afmetingen | 16 x 22 x 4 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Prachtig modelbouwpakket van de beroemde rood blauwe stoel van Rietveld. Uitgave 1983. De rood blauwe stoel is het bekendste voorbeeld van Dutch Design. De stoel wordt geroemd om haar eenvoud en uitstraling. Dit is een bouwpakket van deze stoel. Het bouwpakket is compleet en de inhoud is nog nooit uitgepakt, incl. de 4 potjes verf met de Rietveldkleuren en compleet met handleiding.
De afmeting van de doos is 22 x 16 x 4 cm.
Erven Rietveld 1983 c/o Beeldrecht Amsterdam
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 17-2-2019 om 7:34 |
Eindtijd | 26-2-2019 om 21:10 |